Cytki.com.ua

Подобова оренда квартир в Україні

Рекламний блок

Рекламний блок


Крок 1. Реєстрація орендодавців

ВАЖЛИВІ ПУНКТИ УГОДИ

Для якісного та повного надання інформації, оптимізації пошуку та зручності використання порталу CYTKI необхідно надавати повну та достовірну інформацію про власника квартир (першовласників, посередників, агентств з нерухомості тощо) та деталізований опис квартири. Рекомендуємо описувати квартиру чітко у відповідності до стану квартири.

Для просування порталу та формування зручного путівника CYTKI гарантує усім відвідувачам порталу, яких зацікавила оренда житла взятого з Інтернет порталу CYTKI знижку у розмірі 5% від вартості житла. Тим самим власник житла дає свою згоду на надання знижки 5% кожному орендарю, який обрав житло з Інтернет ресурсу Cytki.com.ua.

Для максимально ефективного використання можливостей ресурсу адміністрація Cytki рекомендує розміщати фотоматеріали на зареєстрованих квартирах. Квартири, які не мають фотоматеріалів не приймають участь у випадкових відображеннях квартир у регіону та займають у загальному списку місця після зареєстрованих квартир з фотоматеріалами.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Забороняється розміщувати некоректну інформацію стосовно опису квартир та подачі сторонніх фотографій, які не відповідають дійсності. Забороняється розміщувати будь-яку рекламу на порталі. Забороняється розміщення будь-яких Інтернет посилань та назв Інтернет сторінок.

Пошук квартири

Ціна (грн)

Детальний пошук квартири

Рекламний блок

Рекламний блок

Мій кабінет

Забув пароль?

Курси валют

  BID ASK NBU
USD11.7511.911.85
EUR16.116.316.2
RUB0.330.350.34

Конвертор валют

  Ринок НБУ
USD
EUR
RUB
UAH

Погода

НічРанокДеньВечір
ОсадкиОсадкиОсадкиОсадки
3..55..711..139..11

Стрічка новин

Всего квартирКоличество новых квартир