Cytki.com.ua

Посуточная аренда квартир в Украине

Рекламний блок

Рекламний блок


Шаг 1. Регистрация арендодателей

ВАЖНЫЕ ПУНКТЫ СОГЛАШЕНИЯ

Для якісного та повного надання інформації, оптимізації пошуку та зручності використання порталу CYTKI необхідно надавати повну та достовірну інформацію про власника квартир (першовласників, посередників, агентств з нерухомості тощо) та деталізований опис квартири. Рекомендуємо описувати квартиру чітко у відповідності до стану квартири.

Для просування порталу та формування зручного путівника CYTKI гарантує усім відвідувачам порталу, яких зацікавила оренда житла взятого з Інтернет порталу CYTKI знижку у розмірі 5% від вартості житла. Тим самим власник житла дає свою згоду на надання знижки 5% кожному орендарю, який обрав житло з Інтернет ресурсу Cytki.com.ua.

Для максимально ефективного використання можливостей ресурсу адміністрація Cytki рекомендує розміщати фотоматеріали на зареєстрованих квартирах. Квартири, які не мають фотоматеріалів не приймають участь у випадкових відображеннях квартир у регіону та займають у загальному списку місця після зареєстрованих квартир з фотоматеріалами.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Забороняється розміщувати некоректну інформацію стосовно опису квартир та подачі сторонніх фотографій, які не відповідають дійсності. Забороняється розміщувати будь-яку рекламу на порталі. Забороняється розміщення будь-яких Інтернет посилань та назв Інтернет сторінок.

Поиск квартиры

Цена (грн)

Детальный поиск квартиры

Рекламний блок

Рекламний блок

Мой кабинет

Забыли пароль?

Курсы валют

  BID ASK NBU
USD11.7511.911.85
EUR16.116.316.2
RUB0.330.350.34

Конвертор валют

  Рынок НБУ
USD
EUR
RUB
UAH

Погода

НочьУтроДеньВечер
ОсадкиОсадкиОсадкиОсадки
3..55..711..139..11

Новости

Всего квартирКоличество новых квартир