Cytki.com.ua

Подобова оренда квартир в Україні

Рекламний блок

Рекламний блок


Як захистити своє житло від грабіжників - поради від державної служби охорони

Універсального портрета злочинця-грабіжника - не існує. Напад на ваш будинок може вчинити як міцний тренований чоловік, так і тендітна слабка жінка. Завжди слід бути обережними, опинившись в під'їзді з незнайомим людина, і добре думати, перед тим, як відкривати двері незнайомцеві. 
Про те, як найкраще захистити своє житло від грабіжників, розповів начальник управління державної служби охорони ГУМВС України в Одеській області Віталій Новіков. За його словами, найчастіше грабежам піддаються спальні райони міста в період часу з 10 ранку до обіду. Саме в цей час господарі найчастіше відсутні вдома. 
Також в денний час можуть проводитися обдзвони квартир - незнайомі люди з якимись питаннями, обходять усі квартири з метою поцікавитися, чи вдома господарі. Якщо господарів часто не буває вдома, ставлять мітки - залишають якусь газету або рекламну листівку і спостерігають кілька днів. Якщо мітка залишається на місці, то такі квартири зазвичай грабують вночі. 
Якщо вас часто не буває вдома, або ви їдете, то найкраще налагодити контакт з сусідами, щоб вони могли заходити, наглядати за квартірой.Однако, кращим способом захистити своє житло і майно, є встановлення охоронної сигналізації. 
За словами начальника управління державної служби охорони, наявність такої сигналізації, яка підключена до пульта ДСО, як правильно, відлякує грабіжників, особливо сезонних гастролерів. Бачачи охоронну сигналізацію, вони тут же розгортаються і тікають, бо патруль охорони виявляється на виклику вже через 3-5 хвилин. 
Для того, щоб підключити квартиру, приватний будинок, дачу або гараж під державну охорону, достатньо зателефонувати в колл-центр Державної служби охорони по тел. 0800502220 або 0800211000 і зробити заявку.

Пошук квартири

Ціна (грн)

Детальний пошук квартири

Рекламний блок

Рекламний блок

Мій кабінет

Забув пароль?

Курси валют

  BID ASK NBU
USD11.7511.911.85
EUR16.116.316.2
RUB0.330.350.34

Конвертор валют

  Ринок НБУ
USD
EUR
RUB
UAH

Погода

НічРанокДеньВечір
ОсадкиОсадкиОсадкиОсадки
3..55..711..139..11

Стрічка новин